Masky pro freediving, spearfishing, šnorchlování, podvodní ragby a hokej

Masky pro freediving (nebo též brýle) a další potápěčské sporty mimo spearfishingu a rekreačního šnorchlování také třeba pro podvodní ragby a podvodní hokej. Vyznačují se především malým vnitřním objemem – což je při „nádechových“ sportech rozhodujícím faktorem. Za léta praxe v těchto sportech už máme vyladěné osvědčené značky i typy masek.

Níže najdete stručný popis osvědčených masek i s doporučenou cenou. V případě zájmu nás kontaktujte pro informaci o aktuální ceně a dostupnosti.

Potápěčská maska pro freediving OMER Zero 3                       Cena:        

Omer M 1

Nejnovější revoluční maska na freediving s exkluzivním vzhledem, který byl vytvořen ve spolupráci s MOMO Design. Hlavním znakem je téměř nerušené zorné pole, které je o 30% větší než u klasických masek na freediving jako např. Alien. Vnitřní objem je tak malý, že zatímco s maskou Alien musíte vyrovnávat tlak od cca 8-9m, tak se Zeroaž od 18m. Toto činí potápění se Zeromnohem pohodlnějším. Všechny detaily na této masce jsou dovedeny k dokonalosti designu i funkce. Lícnice je na povrchu zdrsněná, aby nedocházelo k lomu slunečního světla a dalo se snadněji vyrovnávat tlak (rukavice po povrchu nekloužou). Vnitřní objem je 99cm3.

Maska (brýle) pro freediving Omer Abyss  Cena:    

Omer Abyss

Ideální brýle pro Freediving a Spearfishing . Legendární OMER Abyss daly základ k brýlím s minimálním vnitřním objemem. Elegantní design, doplněný černým silikonem zabrání prostupu světla přes silikonovou lícnici, což může narušovat vidění. Tyto brýle jsou také populární mezi podvodními fotografy. Ultra-kompaktní design snižuje mrtvé zóny u již tak výjimečného zorného pole.

Maska (brýle) Sphera – Technisub Cena:  

Aqualung Sphera

Brýle Sphera disponují všemi skvělými vlastnostmi brýlí Seal, navíc s přidaným pohodlím nosní kapsy, která je ideální pro plavání se šnorchlem nebo pro ty, kteří mají dost nepříjemných a nevzhledných nosních skřipců. Brýle Sphera černý silikon jsou dostupné pouze v černé barvě. Tyto brýle používal i mistr světa ve Freedivingu Martin Štěpánek. Lehce-nastavitelný přezkový systém, zorník z Plexisolu, 100% UVA a UVB ochrana, Zorný úhel 180°. Povrchová úprava vnější strany zorníku proti poškrábání a vnitřní strany proti zamlžení.

Menu