Zájezdy za potápěním

Když zapátrám v paměti, tak už to bude 43 let co jsem organizoval první cesty za potápěním. Většina z nás prostě musí za potápěním cestovat. Někdo si chce vše organizovat sám, jiný je vděčný za to když je celý zájezd za potápěním zorganizovaný. Do některých destinací se to individuálně nevyplatí nebo je to opravdu složité. Věřím, že si u nás každý něco najde, když nic jiného tak alespoň inspiraci nebo návod.

Pro nezávislé cestovatele

  • potápěčské centrum v Chorvatsku na ostrově Veruda u Puly – v provozu od června do září.
  • potápěčské centrum na Bali v Tulambenu (momentálně zavřeno pro aktivitu sopky Agung 🙁 )
  • resort s potápěčským centrem v Selangu – zde se můžete stavit (najíst, ubytovat nebo zapotápět) až pojedete kolem. Více o potápění na Bali najdete zde diving-bali.cz
  • potápění v Indonésii – safari na lodích a potápění na celé řadě ostrovů mimo ostrov Bali… Za 26 let působení v Indonésii jednak víme co, kde a kdy je v dané lokalitě k vidění a díky dlouholeté spolupráci Vám potápěčské služby prodáme za stejnou cenu, jako konkrétní centrum. Navíc poradíme, kdy a kam a hlavně Vám zajistíme optimální dopravu. Např. vnitrostátní letenky nebo přeplavby lodí, koupíte sice i v ČR, ale za podstatně vyšší cenu.
  • letenky do celého světa – rezervace i zaplacení jednoduchých letenek si můžete vyzkoušet sami po internetu. Pokud, ale chcete nadváhu, stop-over, nebo prostě složitější letenky, sami to nezvládnete. Například do Indonésie to určitě umíme a u některých leteckých společností jsme největší prodejci.

Pozor! U nezávislého cestování riskujete neprověřené služby nebo to, že bude prostě plno…

Zájezdy za potápěním s naší cestovní kanceláří Aquatravel

Cestovní kancelář AQUATRAVEL

CK AQUATRAVEL je tu pro ty co chtějí kompletní zájezd. Máme pro Vás internetovou i katalogovou nabídku zájezdů, ale určitě tam nenajdete vše. I konkrétní vypsané zájezdy se často mění a upravují podle časových i programových nároků zákazníků. Velice často i z důvodů zajištění optimální letecké dopravy. Pokud nenajdete co hledáte, napište: kdy, na kolik dní (od kdy do kdy) a kam chcete cestovat a jakou máte představu programu. Doplňte i co preferujete – lety z Prahy, Vídně. Komfort nebo cenu.

Často zajišťujeme akce pro skupiny, které ani neinzerujeme, ale často je možné se přidat k zajímavému zájezdu nebo expedici. Prostě napište o co máte zájem a my Vám odpovíme hned nebo Vás zařadíme do databáze „zájemců“.

Pokud máte praxi, zkušenosti a zajímavé návrhy programu na zájezd – ozvěte se nám! Rádi rozšíříme síť našich spolupracovníků.

Menu