Kalendář potápěčských akcí a kurzů

Zde naleznete přehled aktuálních potápěčských akcí a kurzů potápění pořádaných potápěčským centrem Jiří Hruška – SUBAQUA jak v Česku, tak i v Chorvatsku nebo na Bali v Indonésii.

Jarní potápění v Chorvatsku

pátek 3. května - středa 8. května 2024

Tradiční zahájení potápěčské sezóny v Chorvatsku s ubytováním apartmánech v zátoce Pješčana Uvala naproti ostrovu Veruda u města Pula od středy 4.5. do neděle 8.5. Ideální pro kurzy potápění i potápění na vracích. Možnost absolvovat téměř všechny kurzy potápění pod vedením českých instruktorů nebo se jen zapotápět na jedné z desítek krásných lokalit pod vedením zkušených průvodců.

Letní provoz potápěčského centra v Chorvatsku

sobota 29. června - sobota 31. srpna 2024

České potápěčské centrum na ostrůvku Veruda u historického města Pula na jihu poloostrova Istrie v Chorvatsku je v provozu každoročně od konce června do začátku září.

Podzimní potápění v Chorvatsku

čtvrtek 26. září - neděle 29. září 2024

Prodloužený víkend s intenzivním potápěním na ostrově Veruda u města Pula v Chorvatsku od pátku 23.9. do středy 28.9. Ideální pro kurzy potápění i potápění na vracích. Možnost absolvovat téměř všechny kurzy potápění pod vedením českých instruktorů nebo se jen zapotápět na jedné z desítek krásných lokalit pod vedením zkušených průvodců.

Menu