Potápěčský obchod České Budějovice

Prodej potápěčské výstroje provádíme i nadále v Hrdějovicích – předměstí Českých Budějovic (viz kontakty). Prodejní dobu nemáme pevně stanovenu, proto doporučujeme předběžnou telefonickou nebo e-mailovou domluvu. Prodáváme výstroj všech známých, prověřených a kvalitu zaručujících značek. Podstatné slevy poskytujeme instruktorům potápění, účastníkům našich kurzů a zájezdů.

Samozřejmostí je, že Vám poradíme s výběrem vhodné techniky. Potápěčskou výstroj prodáváme již od roku 1996. Od roku 1994 provozujeme potápění v Čechách a Chorvatsku a od roku 1998 i v Indonésii na Bali. Což znamená, že máme i nemalé zkušenosti se spolehlivostí, náročností na obsluhu a servis. Řada výrobců nabízí kompletní sortiment potápěčské výstroje. Téměř nikdy však od jedné firmy nedostanete komplet v ideální kombinaci kvalita – spolehlivost – cena.

Potápění s přístrojem, kurzy potápění a provozování potápěčských center provozujeme již mnoho let. Samozřejmě zaznamenáváme i vývojové trendy. Stále populárnější je freediving a pokud si někdo myslel, že je to levnější forma potápění, tak pokud se podíváte na cenu výstroje včetně počítačů – tak již to neplatí. Tak trochu nechápu motivaci  nadšených potápěčů, kteří se (někdy trochu bez rozmyslu) vrhají do technického potápění. Běžným světovým trendem je, že je někde na zeměkouli pod vodou něco k vidění, najdete tam potápěčská centra.

Potápěčské počítače

Bez počítače se dnes již prakticky neobejdete… S níže uvedenými počítači máme bohaté zkušenosti a můžeme jen doporučit. V případě zájmu o koupi počítače napište si o cenu, za jakou jej u nás můžete mít.

Menu